سبد خرید0

Call: 02144988300

0

در سال 1342 شرکت مولد سرما توسط مهندس موسی بهار در کیلومتر 5 جاده مخصوص تاسیس شد و تحت عنوان زاگرس 1 فعالیت خود را در زمینه تولیدات انواع یخچال های صنعتی، فریزرهای پروانه ای، شیرسردکن های صنعتی و ساندویچ پانل های مدولار آغاز کرد که تمامی این محصولات برای اولین بار در ایران تولید و طراحی میشد. در سال 1347 کارخانه با تجهیزات بیشتر و مدرن تر به کیلومتر 16 جاده مخصوص در زمینی به مساحت 50000 متر مربع و سالن تولیدی به مساحت 12000 متر مربع انتقال یافت و با عنوان زاگرس 2 محصولات بیشتری مانند انواع آب سردکن ها، فن کویل های دیواری، چیلرهای تحت لیسانس هیتاچی و کولر های گازی را به مجموعه تولیدات خود اضافه کرد و وارد بازار نمود. تمام محصولات ذکر شده برای اولین بار در ایران تولید میشده است.کولر گازی پنجره ای در سال 1353 به صورت کاملا داخلی تولید شد(به غیر از کمپرسور، فن و ترموستات). تولید کولر گازی با واردات ارزان از چین متوقف گردید.
در سال 1362 کارخانه زیر نظر سازمان صنایع ملی قرار گرفت و 22 سال به صورت دولتی به کار خود ادامه داد تا در سال 1386 به بخش خصوصی واگذار گردید و تا کنون با استفاده از سال ها تجربه، تجهیزات به روز و مدرن، دانش فنی بالا و نیروهای متعهد فعالیت خود را در زمینه سیستم های برودتی ادامه داده و از تامین کننده های اصلی شرکت هایی چون پپسی، کاله، کوکاکولا و... بوده است.
شرکت سرماسازان بهار زاگرس در حال حاضر تولید کننده انواع دستگاههای آب سرد کن ساده، آب سرد کن و آب گرم کن توام، انواع یخچالهای ویترینی افقی و عمودی، انواع فریزرهای ویترینی و صندوقی، انواع کولر گازی و انواع فن کویل می باشد. همچنین این کارخانه  با به کارگیری علم و دانش، مدیران مجرب تولید و کنترل کیفیت، خط تولید مجهز به انواع دستگاههای تولید ، آزمایشگاه پیشرفته امکان تولید دیگر محصولات برودتی از جمله انواع یخچالهای خانگی طبق سفارش مشتریان در دو الی سه شیفت کاری را برخوردار می باشدهمکاران ما در واحد خدمات پس از فروش تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشند.